:: KONTAKT ::
Wakacje w Indiach- profesjonalny serwis turystycznyWakacje Supermarket

Gdzie kupować pamiątki?

Indie słyną z niezliczonej ilości barwnych, ulicznych straganów. To właśnie tam warto wybrać się chcąc kupić pamiątki i rzeczy które przydadzą się w domu lub spodobają się osobie którą chcemy nimi obdarować. Stragany uliczne mają tą ważną cechę że można znaleźć na nich rzeczy ładne, niejednokrotnie cenne opatrzone bardzo niską kwotą zakupu. To wyjątkowa okazja i bardzo często turyści spędzają właśnie tam sporą ilość wakacyjnego czasu.

Pamiątki charakterystyczne dla Indii.

Bogata kultura Indii, rolnictwo oraz surowce naturalne charakteryzują rodzaj pamiątek które warto przywieźć ze sobą wracając do kraju. Oto kilka propozycji, których nie powinno zabraknąć w naszej walizce w momencie wyjazdu:

Ceny pamiątek kupowanych w Indiach

Ceny pamiątek są bardzo różne. Zależy to przede wszystkim od miejsca w którym kupujemy pamiątki. Stragany uliczne zapewniają zakup tanich drobiazgów takich jak przyprawy, olejki, kadzidełka i figurki. Ich ceny są niskie kilkanaście kilkadziesiąt RS, a jednocześnie są one bardzo dobrej jakości. Średnią klasą pamiątek jest biżuteria. Bardzo często zawierająca kamienie szlachetne może być piękną ozdobą lub prezentem za kwotę o wiele niższą od proponowanej przez producentów podobnych ozdób w naszym kraju. Dla ludzi z zasobnym portfelem istnieją sklepy z pamiątkami z wyższej półki. Królują tutaj dywany wykonane z kaszmiru oraz szale z jedwabiu.

Autor: Mariusz Cebula

Wszystkie prawa do artykułów zastrzeżone dla serwisu Indie Wakacje
Wszelkie prawa do artykułu należą do serwisu IndieWakacje.com

Życzymy Państwu udanego i bezpiecznego zwiedzania egzotycznych Indii 🌞
Uwaga: Dołożyliśmy wszelkich starań aby prezentowane dane były wiarygodne, w żadnym jednak wypadku serwis nie jest odpowiedzialny za dokładność i kompletność publikowanych danych. Projekt strony i wykonanie - CreSEO