:: KONTAKT ::
Wakacje w Indiach- profesjonalny serwis turystycznyWakacje Supermarket

Najlepsze miejsca w Indiach na wczasy rodzinne nad morzem

Bardzo duża grupa turystów decydujących się na wczasy zagraniczne wybiera się na nie razem z rodziną. Stawia to przed biurami podróży zadanie zapewnienia im pobytu na właściwym poziomie a jednocześnie dostosowanego do ich sytuacji rodzinnej. Rodziny podróżujące z dziećmi muszą mieć zapewnioną możliwość odpowiedniego zakwaterowania, często w pokojach ze specjalnymi dostawkami, właściwego wyżywienia oraz bezpiecznego spędzania wolnego czasu zarówno na plaży jak i na terenie hotelu. Z tego względu organizatorzy turystyki przygotowują specjalne oferty rodzinnych wczasów, które pozwalają rodzicom na satysfakcjonujący odpoczynek a dzieciom na przeżycie przygody w pełnym poczuciu bezpieczeństwa.

Rodzinne wczasy nad morzem w Indiach

Indie są wymarzonym miejscem na rodzinne wczasy. Kilometry piaszczystych, czystych plaż, spokojne szafirowe morze i gwarancja upalnej pogody to dopiero początek z licznych zalet jakie posiada ten kraj. Nie mniej istotne są wysokiej jakości usługi świadczone przez hotele dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi. Osoby planujące urlop w tropikach powinny szczególnie zwrócić uwagę na dwa indyjskie rejony - Keralę i Goa. Obydwa położone są na zachodnim wybrzeżu i posiadają doskonałą bazę noclegową. Tutejsze hotele poza standardowymi usługami takimi jak dostawiane na życzenie mniejsze łóżka dla dzieci czy menu dostosowane do ich potrzeb zapewniają także wiele atrakcji dzięki czemu wczasy będą satysfakcjonujące zarówno dla najmłodszych jak i ich rodziców.

Rodzinne wczasy z dzieckiem

Podczas pobytu na wczasach razem z dziećmi bardzo ważne jest żeby zarówno dorośli jak i ich pociechy miały możliwość atrakcyjnego spędzania wolnego czasu. Większość hoteli położonych na indyjskim wybrzeżu wychodzi na przeciw tym oczekiwaniom i proponuje swoim gościom szeroki wachlarz zajęć. Hotele w Kareli i Goa zatrudniają wykwalifikowanych animatorów czasu wolnego, którzy opiekują się dziećmi i organizują dla nich różnorodne zabawy tak aby rodzice mogli w tym samym czasie zająć się sobą i odpocząć. Można wybierać spośród zajęć sportowych, rysunkowych, muzycznych czy odbywających się na basenie. Dzieci przebywają wśród swoich rówieśników często z różnych krajów świata. Nie trzeba się martwić, że dzieci nie będą rozumiały opiekunów czy towarzyszy zabawy. Podczas zajęć język nie jest sprawą najważniejszą.

Zalety rodzinnego wypoczynku w Indiach

Rodzinne wczasy nad morzem w Indiach to świetny pomysł na niezapomniane wakacje. Długie piaszczyste i przede wszystkim bezpieczne plaże stanów Goa czy Karela zachęcają do wypoczynku pod palmami. Doskonale wyposażone hotele z bazą pozwalającą na uprawianie różnorodnych sportów oraz basenami, z których duża część przystosowana jest do wzrostu dzieci, fachowa opieka animatorów oraz różnorodne atrakcje czekające zarówno na dorosłych jak i najmłodszych turystów sprawiają, że pobyt tu może okazać się wakacjami życia.

Autor: Anna Śliwa

Wszystkie prawa do artykułów zastrzeżone dla serwisu Indie Wakacje
Wszelkie prawa do artykułu należą do serwisu IndieWakacje.com

Życzymy Państwu udanego i bezpiecznego zwiedzania egzotycznych Indii 🌞
Uwaga: Dołożyliśmy wszelkich starań aby prezentowane dane były wiarygodne, w żadnym jednak wypadku serwis nie jest odpowiedzialny za dokładność i kompletność publikowanych danych. Projekt strony i wykonanie - CreSEO