:: KONTAKT ::
Wakacje w Indiach- profesjonalny serwis turystycznyWakacje Supermarket

Najlepsze miejsca do nurkowania w Indiach

Będąc w Indiach warto skorzystać z możliwości nurkowania. Biura turystyczne polecają pięć miejsc które warto odwiedzić decydując się na podwodne wojaże, wszystkie znajdują się w pobliżu miasta Havelock na morzu Adamańskim:

Szkoły nurkowania w Indiach

Biura turystyczne polecają jedną szkołę nurkowania znajdującą się w mieście Havelock. Zapewnia ona obsługę wykwalifikowanych instruktorów. Ośrodek w Havelock oprócz samej szkoły nurkowania oferuje bazę nurkową oraz serwis specjalistycznego sprzętu. Dla osób nieposiadających własnego sprzętu funkcjonuje również bogato wyposażona wypożyczalnia. Po za możliwością nurkowania istnieje także baza noclegowa. Butle w oferowanym sprzęcie napełniane są powietrzem lub nitroxem. Szkoła w kupowanym pakiecie (opcja full) oferuje pełny sprzęt, dopłynięcie na miejsce nurkowania oraz ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków. Ceny są bardzo kuszące i zachęcają turystów do korzystania z tej formy spędzania wolnego czasu.

Sprzęt do nurkowania

Warto pamiętać że decydując się na podwodne wojaże powinniśmy używać sprzętu odpowiedniej jakości z wymaganymi certyfikatami. Unikajmy więc ofert niewykwalifikowanych osób oferujących nurkowanie przy użyciu ich sprzętu w bardzo atrakcyjnej cenie. Jest to proceder bardzo popularny a korzystający z takich ofert ludzie są często nieświadomi grożącego im bezpieczeństwa. Szkoła nurkowania w Haverlock zapewnia profesjonalną obsługę instruktora oraz atestowany sprzęt. Nurek otrzymuje skafander, automat oddechowy, komputer nurkowy oraz butlę i balast. Na wyposażeniu każdej wyprawy są kamizelki ratunkowe, dodatkowe aparaty oddechowe, skafandry oraz wszelki sprzęt potrzebny przy akcjach ratunkowych.

Autor: Mariusz Cebula

Wszystkie prawa do artykułów zastrzeżone dla serwisu Indie Wakacje
Wszelkie prawa do artykułu należą do serwisu IndieWakacje.com

Życzymy Państwu udanego i bezpiecznego zwiedzania egzotycznych Indii 🌞
Uwaga: Dołożyliśmy wszelkich starań aby prezentowane dane były wiarygodne, w żadnym jednak wypadku serwis nie jest odpowiedzialny za dokładność i kompletność publikowanych danych. Projekt strony i wykonanie - CreSEO