:: KONTAKT ::
Wakacje w Indiach- profesjonalny serwis turystycznyWakacje Supermarket

Wycieczki fakultatywne w Indiach - co trzeba zobaczyć

Wyjeżdżając na wczasy do kraju tak egzotycznego jak Indie warto pomyśleć nie tylko o wspaniałym wypoczynku na plaży ale także o poznaniu kilku najważniejszych zabytków czy miejsc kultu. Może to być świetne uzupełnienie pobytu nad morzem, które sprawi, że wrażenia z wyjazdu będą jeszcze bardziej kolorowe i pozostaną w pamięci na długo.

Wycieczki fakultatywne - gdzie ich szukać

Większość biur podróży oferujących wczasy w Indiach przedstawia także ofertę wycieczek fakultatywnych dostępnych podczas pobytu. Są one dodatkowo płatne na miejscu u rezydenta biura. On także posiada plan wyjazdów, ich program oraz szczegółowe koszty. O oferty wycieczek fakultatywnych można pytać już przed wylotem tak aby móc zaplanować swój urlop oraz ilość pieniędzy, która zostanie przeznaczona na te dodatkowe atrakcje. Oprócz oficjalnych przedstawicieli biur podróży na miejscu, we wszystkich kurortach działają niewielkie agencje turystyczne proponujące wycieczki po okolicy. Tutaj trzeba być bardzo ostrożnym aby nie paść ofiara oszustwa.

Wczasy na wybrzeżach Goa - to trzeba zobaczyć

Goa to nie tylko wspaniałe, piaszczyste plaże ale także piękne zabytki i krajobrazy. Najpopularniejsze wycieczki fakultatywne w tym rejonie obejmują:

Wczasy na wybrzeżach Kerali - to trzeba zobaczyć

Osoby, które na miejscu wypoczynku wybiorą położone na południowym zachodzie Indii wybrzeże Kerali także mają możliwości na podziwianie wspaniałych zabytków i przyrody.

Autor: Anna Śliwa

Wszystkie prawa do artykułów zastrzeżone dla serwisu Indie Wakacje
Wszelkie prawa do artykułu należą do serwisu IndieWakacje.com

Życzymy Państwu udanego i bezpiecznego zwiedzania egzotycznych Indii 🌞
Uwaga: Dołożyliśmy wszelkich starań aby prezentowane dane były wiarygodne, w żadnym jednak wypadku serwis nie jest odpowiedzialny za dokładność i kompletność publikowanych danych. Projekt strony i wykonanie - CreSEO